הצהרת נגישות

© כל הזכויות שמורות 2018

כל אירוע הוא עולם ומלואו, שונה, מרתק ומיוחד!
בשיא ההמולה, באמצע הרחבה, בתוך המוסיקה הרועשת ובין האורחים השמחים – אסף ארז מצלם בשקט. שקט, שרק עשר שנות ניסיון, אלפי תמונות מוצלחות ומאות זוגות מרוצים יכולים להבטיח. כזה, שהופך את אסף לחלק בלתי נפרד מהאירוע שלכם, בלתי מורגש, אבל כל כך חשוב והכרחי. לאסף, נקודת מבט ייחודית ומעניינת. הוא דוגל בגישה של צילום תיעודי, לא מתערב ולא מתלהם. כך הוא יוצר אוסף תמונות אישיות, מיוחדות ומרגשות. כאלו, שאפשר לצלם רק באירוע שלכם, רק בשמחה הגדולה שלכם ורק ביום המיוחד שלכם. בדיוק בגלל כך, חשוב לשמר את אותם רגעים קסומים, כדי שכל פעם מחדש, תוכלו להיזכר באירוע או בשמחה, בעזרת אותן תמונות ואותם סרטים שהפיקו אסף ארז וצוות הצילום שלו.

אסף טוען שהוא מזמן הבין את הפרינציפ: זה לא המשרד, זו לא הפוזה, אלו לא הדיבורים, לא הלחץ לסגור וגם לא ההתחנפות. את ההצלחה הוא מעדיף לבסס על שני עיקרים: הקשר האישי המצוין, שנוצר עם הזוג והתמונות.

אסף, יודע להקשיב לכם ולייצר, בסגנונו הייחודי, השקט והנינוח, תמונות מופלאות, שיתארו בדיוק את החתונה, אירוע הבוגרים, השמחה המשפחתית או כל סיבה למסיבה, שבחרתם לתעד ויכילו בתוכן את אותם רגשות חמים, ממש כמו במציאות.

לפני האירוע, דואג אסף להכיר את בני המשפחה, להתמקם נכון במקום האירוע ולהפיק את המקסימום מתנאי השטח. לאחר האירוע מגיע שלב העיבוד, בחירת התמונות, שילובן באלבום תמונות או באלבום דיגיטאלי ועריכת סרט הווידאו, בצורה המקצועית ביותר, כך שתוכלו להתגאות באירוע וכמובן, להמליץ על הצלם!

בצילומי סטודיו, היצירתיות והמקצועיות של אסף פורחות. הוא מנצל בצורה מקסימלית עשר שנות ניסיון כדי להפיק תמונות מדויקות, שלוכדות את האופי שלכם בצילומי פורטרט או את היופי ופרטי הפרטים בצילומי המוצרים, אותם בחרתם להציג בקטלוג או באתר האינטרנט שלכם.

אסף מתמחה בצילום סטודיו, עיבוד ממוחשב, הפקת קונספטים ושמירה על אווירה ייחודית, שקטה ונינוחה בכל מפגש צילומים בסטודיו, זאת על מנת להגיע לתוצאות מעולות, שיעזרו לכם לשכנע את הלקוחות שלכם, שעשיתם את הבחירה נכונה. בשקט עשיתם!

צרו קשר עם אסף במייל או בטלפון. קיבעו פגישה אישית.
אסף והצוות ילוו אתכם מהשיחה הראשונה ועד קצה השמחה!